V. ROČNÍK FUTBALOVÉHO TURNAJA ROZHODCOV A DELEGÁTOV ObFZ KYSÚC

Tradičný turnaj R a DZ ObFZ Kysúc tento rok patril „Čadčanom“. Je 28. február a my sa stretávame v ŠH v ČADCI, kde svoje zohralo asi domáce prostredie a doprialo víťazstvo „domácemu“ teamu z Čadce. Po odohratí stretnutí v základnej časti, všetko nasvedčovalo tomu, že družstvo Čierňansko – Bystrickej doliny bude tento rok jasným favoritom. Naopak prekvapením bolo 4. miesto v základnej skupine pre kolegov z Kysuckej doliny. Po skončení základnej skupiny sa stretli v boji o 3. miesto napokon družstva z Kysuckej a Makovskej doliny, kde družstvo Kysuckej doliny vybojovalo aspoň bronzovú medailu. Vo finále, na ktoré sme nominovali do funkcie R najpovolanejšiu osobu (pána predsedu ObFZ) za čo mu patrí moja veľká vďaka, sa prebojovali doliny Čadce a spojená Čierňansko – Bystrická. Finále sa nieslo vo vysokom tempe oboch družstiev, kde napokon tesne zvíťazili páni z Čadčanskej doliny.

Týmto by som sa chcel poďakovať členom KR za organizáciu turnaja,  ďalej poďakovanie patrí Predsedovi ObFZ a sekretariátu ObFZ. Som rád, že na tomto podujatí, ktoré založil môj predchodca, sa stretávame R a DZ na všetkých úrovniach, a že aspoň takto sa môžeme spolu stretnúť, odovzdať svoje poznania a skúsenosti navzájom medzi sebou. Ďakujem všetkým zúčastneným R a DZ, ktorí si vyhradili čas na túto super akciu. Dovidenia o rok.

Výsledky:

Základná časť: ČA – KNM 10 : 1 , ČA – ČBD 2: 5 , ČA – MD 5 : 2 , KNM – ČBD 3 : 5 , KNM – MD 2 : 2 , ČMD – MD 3 : 3

o 3. miesto: Makovská dolina – Kysucká dolina 2 : 2 ( 2:3pk)

finále: Čadčianska dolina – Čierňansko-Bystrická dolina 3 : 2

najlepší strelec – A. Špalek, brankár – J. Vrtel, kráľ strelcov (PK) - Moják

Zostavy:

Čadčianska dolina: Halfar, J.Vrtel, Š.Cisárik, Čepec, Greňo, M.Chovanec, P.Ježík, Mesochoritis, A.Špalek, M.Petrák, Staškovan

Čierňansko-Bystricka dolina: Moják, Goliášová, Klušák, A.Kulla, T.Kulla, Jedinák, Podolák, Drozd, Mosor, Štrba

Makovská dolina: Ľ.Belko, V.Badura st.,V.Badura ml., Červenec, Dikoš, Janec, Kubošek, Sabela

Kysucká dolina: Súhrada, Mihalda, Ploštica, Ondreáš, Poliak, Zacher, Žák, F.Chovanec, Šlapka, Židek

Prílohy na stiahnutie

Futbalové zväzy