Úradná správa č. 22 - 14/15

Športovo-technická komisia – Jozef Vrtel

Oznamujeme klubom, že ObFZ Kysúc pripravuje tradičné futbalové turnaje:

• Turnaj starších žiakov roč. 00 a ml. pod záštitou primátorov miest Čadca, Kysucké Nové Mesto, Krásno nad Kysucou, Turzovka sa uskutoční 14.2.2015 o 7:30 hod.

Propozície a harmonogram turnaja sú zverejnené na web stránke ObFZ Kysúc v sekcii Dokumenty.

Zoznam prihlásených: Podvysoká, Čierne, Makov, Korňa, Skalité, Čadca U 15, KNM, St. Bystrica, Raková, Krásno, Klokočov, Turzovka, Snežnica, Čadca U 14.

• Turnaj dorastencov roč. 96 a ml. pod záštitou združenia obcí Triangel: Čierne, Skalité, Svrčinovec sa uskutoční 14.2.2015 o 13:00 hod.

Propozície a harmonogram turnaja sú zverejnené na web stránke ObFZ Kysúc v sekcii Dokumenty.

Zoznam prihlásených: Podvysoká, Vysoká nad Kysucou, Kys. Lieskovec, Čadca Horelica, Makov, Čierne, Korňa, Raková, Skalité, Čadca U17, Čadca U 19, Čadca U 16, KNM, St. Bystrica, Turzovka.

Trénersko metodická komisia – František Mrmus

TMK SsFZ v spolupráci s TMK Liptovského  futbalového zväzu organizuje doškoľovací seminár trénerov UEFA B a UEFA GRASSROOTS C licencie v rozsahu 8 hodín (slúži na predĺženie platnosti trénerskej licencie) dňa 22. februára (nedeľa) od 08.00 hod. do 16.00 hod  v priestoroch futbalového štadióna  OŠK Lisková pri Ružomberku. Záujemcovia sa musia prihlásiť do 20. februára mailom (prihláška na stránke SsFZ / komisie / trénersko-metodická komisia / materiály) na adresu peterstefanak@gmail.com alebo igi.bella@gmail.com.  Účastnícky poplatok vo výške 10.-€ uhradia účastníci priamo pri prezentácii od 07.30 hod.

Komisia rozhodcov – Ján Súhrada

1. Zimný seminár rozhodcov ObFZ Kysúc sa uskutoční dňa 14.3.2015.

2. Turnaj R ObFZ Kysúc sa uskutoční 28.2.2015 od 13:30 hod v športovej hale PRATEX Čadca.

3. Obsadenie R: Turnaj ObFZ Kysúc v Korni 14.2.2015 o 7:00 Dikoš, Janec, Mesochoritis, Škorník, Vojtuš

4. Všetci rozhodcovia, ktorí boli v roku 2014 zamestnancami ObFZ Kysúc, si môžu na sekretariáte vyzdvihnúť Potvrdenie o príjmoch fyzickej osoby zo závislej činnosti (potrebné k daňovému priznaniu resp. k ročnému zúčtovaniu dane).

Úradná správa ObFZ Kysúc uverejnená v týždenníkoch Kysuce a MY Kysuce má informatívny charakter a nemusí obsahovať všetky informácie. Kompletná a záväzná je Úradná správa zverejňovaná na stránke www.obfzkysuc.sk. Proti Úradnej správe je možné sa odvolať do 7 kalendárnych dní od uverejnenia US ObFZ Kysúc. Stanislav Špila, predseda ObFZ Kysúc; Lenka Rumanová, sekretariát ObFZ Kysúc

Futbalové zväzy