Delegačný list č. 6 - 14/15
MFS VI. liga QUICK SPORT ObFZ Kysúc 6. kolo dňa 07.09.2014 o 15:30 hod.:
•TJ SPARTAK Vysoká nad Kysucou - ŠK Javorník Makov B (07.09. o 15:30) Jantoš, Mesochoritis, Škorník
•TJ Tatran Oščadnica - TJ Pokrok Stará Bystrica (07.09. o 15:30) Ploštica, Mikula, Goliášová
•FK Nesluša - FK Tatran Turzovka (07.09. o 15:30) O.Špalek, Š,Cisárik, A.Špalek
•TJ Slovan Podvysoká - FK Čadca B (07.09. o 15:30) Zacher, Kubiš, Maják
•TJ Kysučan Korňa - MŠK Kysucké Nové Mesto B (07.09. o 15:30) Trúchly, Klušák, Vojtuš (na žiadosť oboch zúčastnených družstiev)
•TJ Snaha Zborov nad Bystricou - ŠK Radoľa (07.09. o 15:30) Halfar, Janec, Greňo
•TJ Slovan Nová Bystrica - TJ Slovan Rudinská (07.09. o 15:30) Belanec, Ľ.Belko, Žák
MFS VII. liga QUICK SPORT ObFZ Kysúc 4. kolo dňa 07.09.2014 o 15:30 hod.:
•OŠK Rudina B - TJ Rozkvet Klubina (06.09. o 15:30) Mikula, Podolák, D.Belko
•TJ Spartak Radôstka - OŠK Snežnica (07.09. o 15:30) Bohovič, Jedinák
•FK Lodno - TJ Slovan Ľadonhora Vadičov (07.09. o 15:30) Poliak, Macejko
•TJ Kysučan Ochodnica - TJ Olešná (07.09. o 15:30) Ševčík, Kajánek, Kubošek
•TJ Beskyd Svrčinovec - TJ Slávia Zákopčie (07.09. o 15:30) M.Chovanec, Podolák
MFS V. liga QUICK SPORT ObFZ Kysúc dorast U19 2.kolo dňa 07.09.2014:
•TJ SPARTAK Vysoká nad Kysucou - MŠK Kysucké Nové Mesto B (06.09. o 15:30) Škorník, Janec
•ŠK Javorník Makov - FK Čadca B (06.09. o 12:00) Janec, Kubošek
•TJ Kysučan Korňa - TJ Spartak Radôstka (predz. dosp., 07.09. o 13:00) Vojtuš, Klušák
•FK Polom Raková - TJ Kysučan Ochodnica (06.09. o 13:00) Greňo, A.Špalek
MFS IV. liga QUICK SPORT ObFZ Kysúc žiaci U15 6. kolo dňa 07.09.2014:
•TJ Spartak Vysoká nad Kysucou - TJ Slovan Klokočov (odohrané!)
•MŠK Snežnica - TJ Kysučan Ochodnica (06.09. o 14:00) Žák, Ondreáš
•TJ Slovan Podvysoká - FK Lodno (07.09. o 10:00) Jantoš
•ŠK Javorník Makov - FK Slávia Staškov (predz. U19, 07.09. o 10:00) Škorník
•TJ Kysučan Korňa - FK REaMOS Kysucký Lieskovec (07.09. o 10:00) Kubošek
•OŠK Rudina – TJ Spartak Vysoká nad Kysucou 1.kolo (07.9. o 10:00) Poliak
MFS IV. liga QUICK SPORT ObFZ Kysúc žiaci U13 4. kolo dňa 07.09.2014:
•ŠK Javorník Makov - FK Slávia Staškov (06.09. o 14:30) Kubošek
•FK Polom Raková - TJ Slovan Podvysoká (06.09. o 10:00) Greňo
•MŠK Snežnica - FK Tatran Turzovka (07.09. o 10:00) Macejko
SsFZ:
III. liga dor. sk. SEVER - 6. kolo – 7. 9. 2014 o 13:00
Krásno – Turzovka Ľ. Belko, Žák
II. liga sk. SEVER U15 - SŽ a U13 - MŽ 6. kolo - 7. 9. 2014 o 10:00 - 12:00
KNM - Belá NE HP Povina Zacher
Zborov nad Bystricou - Skalité (žiaci, 1.k., hrá sa 11.9. o 15:00-17:00) Zacher
Čierne - Krásno (žiaci, 1.k., hrá sa 25.9. o 15:00-17:00) O.Špalek
III. liga sk. A U15 - SŽ a U13 - MŽ 6. kolo nedeľa 7.9. predz. dosp.
Zborov nad Bystricou - Varín Janec