Delegačný list č. 7 - 12/13 doplnený
7. kolo QUICK SPORT I. triedy 16.9. 2012 o 15.00 hod.:
- Slovan Podvysoká - Kysučan Korňa: Maják, Belanec, Kubiš
- TJ Beskyd Svrčinovec - Snaha Zborov nad Bystricou: Trúchly, Kupka, F. Chovanec
- MŠK Kysucké Nové Mesto B Povina- Tatran Turzovka: Belko, Badura, Staník
- ŠK Čierne - Spartak Vysoká nad Kysucou: Hlava, Žák, Sabela
- TJ Nesluša - FK Čadca B Horelica: Jantoš, Blažek, Sikora
- TJ Olešná - Tatran Krásno nad Kysucou B: J. Čambora, Kamenišťák, Špalek
- OŠK Rudina - Slovan Rudinská: Židek, Grznár, Zacher
5. kolo QUICK SPORT II. triedy 16.9. 2012 o 15.00 hod.:
- Slovan Podvysoká B - Javorník Makov B: Belanec, Kubiš (predz. A o 12.30 )
- Slovan Ľadonhora H. Vadičov - Slávia Zákopčie: Podolák, Ševčík, Poliak
- Kysučan Ochodnica - OŠK Snežnica: M. Chovanec, Holiač, Mosor
- Tatran Oščadnica - FK Lodno: Čepec, Kvašňovský, Kubica
- Rozkvet Klubina - voľný žreb
- Spartak Radôstka - voľný žreb
5. kolo QUICK SPORT I. triedy dorast 16.9. 2012 o 12.30 hod.:
- TJ Nesluša - Spartak Vysoká nad Kysucou: Blažek, Sikora
- Beskyd Svrčinovec - Kysučan Korňa: Čepec, Kvašňovský (15.9. o 15.00)
- OŠK Rudina - Spartak Radôstka: Grznár, Zacher
- Tatran Oščadnica - voľný žreb
- Slovan Skalité - voľný žreb
- Kysučan Ochodnica - voľný žreb
5. kolo QUICK SPORT I. triedy žiaci sk. A 16.9. 2012 o 10.00 hod:
- Kysučan Ochodnica - Slovan Nová Bystrica: Mosor
- TJ Nesluša - FK Lodno: Poliak
- OŠK Rudina - Spartak Radôstka: Zacher
- FK Čadca C Horelica - voľný žreb
5. kolo QUICK SPORT I. triedy žiaci sk. B:
- TJ Olešná - Javorník Makov: R. Čambora (16.9. o 10.00)
- Slovan Klokočov - Slávia Zákopčie: R. Čambora (16.9. o 12.00, HP Olešná)
- Polom Raková - Spartak Vysoká nad Kysucou: Kajánek (15.9. o 10.00)
- Beskyd Svrčinovec - Kysučan Korňa: Kvašňovský, Čepec (15.9. o 12.30)
3. kolo QUICK SPORT I. triedy mladších žiakov:
- FK Polom Raková - TJ Slovan Skalité: Kajánek (15.9. o 12.00)
- TJ Kysučan Ochodnica - MŠK Snežnica: Mosor (16.9. o 12.00 )
- Javorník Makov - voľný žreb
Súťaže SsFZ:
5. kolo I. liga ml. žiaci stred U13 a U12 16.9. 2012 o 10.00 a 11.30 hod.:
- FK Čadca - JUPIE Banská Bystrica Podlavice: Žák