Delegačný list č. 6 - 11/12
6. kolo QUICK SPORT I. triedy 11.9.2011 o 15.30 hod.:
- FK Tatran Turzovka - TJ Tatran Krásno nad Kysucou B: P. Halfar, Staník, Fuják
- MŠK Kysucké Nové Mesto B - FK Nesluša: Ševčík, Jantoš, Čepec (HP Povina)
- OŠK Rudina - TJ Slávia Staškov: Štrba, Grznár, Blažek
- ŠK Čierne - FK Lodno: Bohovič, Kubiš, Kajának
- TJ Spartak Vysoká nad Kysucou - TJ Kysučan Korňa: F. Chovanec, Židek, R. Čambora
- TJ Snaha Zborov nad Bystricou - FK Čadca B Horelica: Ploštica, Holiač, Belko
- TJ Slovan Ľadonhora Vadičov - FK Beskyd Svrčinovec: Truchlý, Maják, Sabela
13. kolo predohrávka QUICK SPORT I. triedy 16.9.2011 o 16.00 hod.:
- FK Lodno - FK Tatran Turzovka: Škola, Jantoš, Belko
- TJ Slávia Staškov - TJ Kysučan Korňa: Petrák, Hlava, R. Čambora
- FK Nesluša - FK Čadca B Horelica: Žák, Ševčík, Zacher
- TJ Tatran Krásno nad Kysucou B - TJ Beskyd Svrčinovec: Štrba, Bohovič, Jedinák
- MŠKS Kysucké Nové Mesto B - TJ Slovan Ľadonhora Vadičov: Maják, Truchlý, Čepec
- OŠK Rudina - TJ Snaha Zborov nad Bystricou: Súhrada, Grznár, Holiač
- ŠK Čierne - TJ Spartak Vysoká nad Kysucou: Hrtús, T. Čuboň, Blažek
4. kolo QUICK SPORT II. triedy 11.9.2011 o 15.30 hod.:
- TJ Slovan Podvysoká B - TJ Slávia Zákopčie: Staník, Fuják (predz. A o 13.00 hod.)
- TJ Rozkvet Klubina - FK REaMOS Kysucký Lieskovec B: Škola, Kopásek
- ŠK Javorník Makov B - TJ Spartak Radôstka: Blažek, Kajánek, M. Chovanec (10.9. o 15.30 hod.)
- FK Tatran Oščadnica - OŠK Snežnica: M. Chovanec, Kubica
- TJ Olešná - FK Lodno B: T: Čuboň, Hlava
6. kolo QUICK SPORT I. triedy dorast 11.9.2011 o 13.00 hod.:
- TJ Slovan Podvysoká - FK Nesluša: Truchlý, Čepec (10.9. o 15.30 hod.)
- FK REaMOS Kysucký Lieskovec - TJ Spartak Radôstka: SsFZ (predz. A)
- TJ Spartak Vysoká nad Kysucou - TJ Kysučan Korňa: R. Čambora, Židek
- TJ Kysučan Ochodnica - TJ Slovan Nová Bystrica: Novak, Holiač (10.9. o 15.30 hod.)
- TJ Slovan Ľadonhora Vadičov - TJ Beskyd Svrčinovec: Sabela, Maják
13. kolo predohrávka QUICK SPORT I. triedy dorast 16.9.2011 o 13.30 hod.:
- TJ Slovan Skalité - Tatran Oščadnica: Staškovan, Kubica
- TJ Spartak Radôstka - TJ Kysučan Korňa: Židek, Kubiš
- FK Nesluša - TJ Slovan Nová Bystrica: Ševčík, Zacher
- TJ Slovan Podvysoká - TJ Slovan Ľadonhora Vadičov: M: Chovanec
- FK REaMOS Kysucký Lieskovec - TJ Kysučan Ochodnica: Novák, Holiač (15.9.)
4. kolo QUICK SPORT I. triedy žiaci sk. A 11.9.2011:
- OŠK Rudina - FK Nesluša: Blažek (predz. dos. o 13.30 hod. )
- TJ Spartak Radôstka - TJ Slovan Nová Bystrica: Škola (o 13.00 hod.)
- TJ Slovan Rudinská - MŠK Snežnica: Holiač (o 11.30 hod.)
4. kolo QUICK SPORT I. triedy žiaci sk. B 11.9.2011 o 10.00 hod.:
- TJ Slávia Zákopčie - FK Polom Raková: Kubica
- TJ Slovan Podvysoká - FK Klokočov: Fuják
- TJ Olešná - TJ Beskyd Svrčinovec: T: Čuboň
- FK Čadca C Horelica - TJ Kysučan Korňa: Čepec (HP Horelica)
6. kolo V. liga dorast 10.9. 2011 o 15.30:
- Snaha Zborov - FK Čadca B Horelica: Čuboň, Jantoš
6. kolo III. liga SŽ a MŽ 11.9. 2011 o 11.30 a 13.30:
- Snaha Zborov - FK Tatran Turzovka: Belko
2. kolo dohrávka III. liga SŽ a MŽ 15.9. 2011 o 10.00 a 12.00:
- FK REaMOS Kysucký Lieskovec - TJ Kysučan Ochodnica: Holiač