Oficiálne stránky Oblastného futbalového zväzu Kysúc
Delegačný list č. 20 - 10/11
19. kolo QUICK SPORT I. trieda 1.5. 2011 o 16.30:
- Slávia Staškov – ŠK Čierne: Žák, Jantoš, Vojtuš
- FK Čadca B Horelica – FK Nesluša: P. Halfár, Moják, Čepec
- Spartak Vysoká nad Kys. – Kysučan Korňa: Hlava, Ševčík, Kajánek
- FK Lodno – OŠK Rudina: Bohovič, Tuchlý, Ro. Čambora
- ŠK Radoľa – Slovan Ľadonhora H. Vadičov: Kubiš, Škola, Zacher
- Tatran Turzovka – Tatran Oščadnica: Grznár, Jedinák, Podolák
- Beskyd Svrčinovec – Snaha Zborov: J. Čambora, Kubica, Blažek
13. kolo QUICK SPORT II. trieda 1.5. 2011 o 16.30:
- TJ Olešná – Javorník Makov B: Staník, Belko
- Tatran Krásno n./ Kysucou B – Rozkvet Klubina: Vojtuš, Kubica, Ro. Čambora (30.4. 16.30)
- MŠK Kys. N. M. B Povina – Slávia Zákopčie: Chovanec, Sabela (ihr. Povina)
- REaMOS K. Lieskovec B – Kysučan Ochodnica: Židek, Holiač (30.4. 14.00)
- OŠK Snežnica – Spartak Radôstka: Holiač, Židek
2. kolo QUICK SPORT Kysucký pohár 29.4. 2011 o 17.30:
- Spartak Radôstka - Pokrok Stará Bystrica: Jedinák, Podolák, Štrba
19. kolo QUICK SPORT I. trieda dorast 1.5. 2011 o 14.00:
- Spartak Vysoká nad Kys. – Kysučan Korňa: Kajánek, Ševčík
- FK Lodno – Slávia Zákopčie: Truchlý, Ro. Čambora
- Pokrok Stará Bystrica – Kysučan Ochodnica: SsFZ, SsFZ
- Slovan Povina – Slovan Horný Vadičov: Sabela, Chovanec
- Tatran Oščadnica – Spartak Radôstka: Petrák, Belko (30.4. 14.00)
10. kolo QUICK SPORT I. trieda žiaci sk. A 1.5. 2011:
- Slovan N. Bystrica – OŠK Rudina: Jedinák (10.30)
- OŠK Snežnica – FK Nesluša: Židek (14.30.)
- FK Lodno – Spartak Radôstka: Ro. Čambora (10.00)
10. kolo QUICK SPORT I. trieda žiaci sk. B 1.5. 2011:
- TJ Olešná – FK Čadca C Horelica: Belko (14.30)
- Slovan Podvysoká – Beskyd Svrčinovec: Sabela (10.00)
- Kysučan Korňa – Slovan Klokočov: Balžek (10.00)
dohrávka 8. kolo QUICK SPORT I. trieda žiaci sk. B 6.5. 2011:
- Kysučan Korňa – FK Čadca C Horelica: Staník (16.00)
19. kolo V. liga dorast 1.5. 2011 o 14.00:
- Slávia Staškov - ŠK Čierne: Jantoš, Vojtuš
- FK Čadca B Horelica - Rosina: Moják, Čepec
- Tatran Turzovka - Strečno: Badura, Blažek (30.4. o 14.30)
12. kolo I. liga ml. žiaci 30.4. 2011 o 10.00 a 11.30:
- FK Čadca - Fomat Martin: Čepec (hl. ihrisko)
19. kolo II. liga st. a ml. žiaci 30.4. 2011 o 10.00 a 12.00:
- Slovan Skalité - Dlhá nad Oravou: Staník
19. kolo III. liga st. a ml. žiaci 1.5. 2011 o 10.00 a 12.00:
- Slávia Staškov - Tatran Krásno nad Kysucou: Jantoš