Zimná prestávka s píšťalkami - 2. ročník turnaja rozhodcov, príde k nim prezident

Komisia rozhodcov a samotný rozhodcovia ObFZ Kysúc v zimnej prestávke rozhodne nezaháľali. Okrem toho, že mnohí z nich sa aktívne spolu s družstvami pripravujú na jarnú časť sezóny v prípravnych stretnutiach, KR ObFZ Kysúc okrem niekoľkých riadnych zasadnutí zorganizovala napríklad 4. februára 2012 2. ročník halového turnaja rozhodcov a všetkých arbitrov ešte čaká 24. marca aj jarný doškoľovací seminár.

2. ročník turnaja rozhodcov ObFZ Kysúc

Všetko podstatné, čo sa na tomto turnaji v telocvični na Staškove odohralo a ktorým rozhodcom, resp. ktorej "doline" to išlo najlepšie bez píšťalok, nájdete na oficiálnej stránke Asociácie rozhodcov Slovenského futbalového zväzu http://www.referee.sk/?goto=135&lng=sk. Aj touto cestou dávame do pozornosti nielen rozhodcom stránku, na ktorej nájdete veľa užitočného pre klubový futbalový život.

Budú sa školiť

24. marca 2012 sa uskutoční jarný doškoľovací seminár rozhodcov. Začína sa od 8.00 hod. a kysuckí arbitri sa stretnú v Čadci v reštaurácii Pasáž, Palárikova ulica 76 (obchodná pasáž Paris). Prednášať bude aj prezident rslovenskej rozhodcovskej asociácie Ján Tomčík.

Fotogaléria:

 

 

Prílohy na stiahnutie

Futbalové zväzy