Turnaj dorastencov preverí až 15 družstiev

O kysucký halový zimný primát v kategórií dorastencov U19 (roč. 1994 a ml.) bude súperiť 15 klubov a stane sa tak v sobotu 16. marca 2013 vo Futbalovej aréne v Korni. Tradičné podujatie sa po prvýkrát presunie do korňanskej haly s umelou trávou, začíname už o 8.00, posledné stretnutia v skupinách o umiestnenie by mali byť odohrané tesne po 14.00 hod.

Nový formát turnaja

Keďže aréna v Korni dáva možnosť hrať na troch ihriskách s rozmermi 25x47m súčasne, ObFZ Kysúc akceptoval všetkých 15 prihlášok. Turnaj sa odohrá v novom formáte. Tímy sú nasadené do troch základných skupín A, B, C, z ktorých ďalej, podľa umiestnenia, postupujú do ďalších troch finálových D, E, F, kde už hrajú o konenčné umiestnenie (D - 1 až 5. miesto, E - 6. až 10. miesto, F - 11 až 15. miesto). Každé družstvo odohrá 8 štrnásťminútových duelov, 4 v základnej skupine a 4 vo finálovej.

Mikroregión Triangel

Obce Čierne, Skalité a Svrčinovec opäť podporia toto podujatia, zabezpečia ceny (poháre) pre najlepších.

Turnajový manuál

Kompletné informácie o dorasteneckom turnaji - propozície, žreb, program, informácie o priestoroch haly, ale takisto o povolenej obuvi nájdete v priloženom súbore (aj PDF formát) a rovnako v sekcii Dokumenty/Tlačivá ObFZ - súbor: Turnaj dorastencov ... U19 16.3. 2013

Prílohy na stiahnutie

Futbalové zväzy