Kysucké halové majstrovstvá starších žiakov - pozvánka, informácie

Aj v zimnej prestávke 2012/2013 usporiada ObFZ Kysúc mládežnícke turnaje "pod strechou". Prvý je na programe už najbližšiu sobotu 2. februára, miestom stretnutia 12 prihlásených družstiev z nášho regiónu bude Mestská športová hala (Pratex) v Čadci.

Pohár predsedu ObFZ Kysúc VII. roč.

Turnaj starších žiakov kategórie U15 (r. 1998 a ml.) nesie každoročne tento oficiálny názov už po siedmy raz a rovanké obdobie držia záštitu nad podujatím mestá Čadca, Kysucké Nové Mesto, Turzovka a Krásno nad Kysucou. Primátori miest si garanciu nad akciou pravidelne posúvajú, tentokrát pripadla zástupcom Krásna nad Kysucou, ktoré venuje na turnaj poháre pre najlepších.

Na programe 42 zápasov

V Čadčianskej hale začnú "halové majstrovstva Kysúc" o 8.00 hod., pričom finále je naplánované na 18.00 hod. ObFZ Kysúc ponúkol možnosť štartovať všetkým, mrzí neúčasť obhájcu zo Starej Bystrice. Z časových i priestorových dôvodov bude trvať jeden zápas 12 minút, každý tím však odohrá 6 až 8 duelov.

Kompletné turnajové info

Propozície, program, vyžrebovanie, pretlač súpisky, jednoducho kompletné turnajové informácie nájdete v priloženom súbore alebo v sekcii Dokumenty/Tlačivá ObFZ - súbor: Pohár predsedu ... U15 2.2. 2013. Zároveň prosíme trénerov a vedúcich o pozorné preštudovanie propozícií a dodržiavanie začiatkov stretnutí. Prezentácia a štartovné (stolík časomeračov) od 7.30, resp. 30 min. pred prvým turnajovým zápasom svojho družstva. K dispozícii bude šesť šatní - jedna pre dve družstvá, žiadame vás o udržiavanie čistoty a poriadku, tréneri a vedúci sú povinní po odohratí a odchode zverencov priestory skontrolovať a kľúč odovzdať pri stolíku časomeračov. Občerstvenie (párky, chlieb a čaj) bude k dispozícii v bufete, minerálky pri prezentácii.

 

E. Gábriš

Prílohy na stiahnutie

Futbalové zväzy