Zo slovenského a kysuckého futbalu ´všetko´ a na jednom mieste

Ako mnohí z vás určite už vedia, do pilotného projektu SFZ - Informačný systém slovenského futbalu ISSF bol zaradený ako jeden z troch oblastných futbalových zväzov (celkovo 38) aj ObFZ Kysúc. Ročná práca IT oddelenia SFZ začala prinášať prvé ovocie - verejne prístupný portál futbalnet.sk je toho živým dôkazom, presvedčte sa.

Spoločne sa môžeme tešiť na čas, keď budú tieto informácie dostupné so všetkých súťaží a zväzov. Tešme sa, že ObFZ Kysúc prekonáva "pôrodné bolesti" už teraz, že je na futbalnet-e už v tejto sezóne po boku všetkých republikových a najvyšších regionálnych súťaží, pretože väčšinu zväzov čaká táto povinnosť až o niekoľko mesiacov.

Všetko o slovenskom aj kysuckom futbale

Sledujte verejný portál ISSF - www.futbalnet.sk - a budete mať kompletné informácie nielen o I. triede ObFZ Kysúc dospelých. Okrem zápisov zo všetkých stretnutí tu nájdete tabuľky, všetky informácie o zápasoch, teda, aj to, kto bol vedúcim mužstva, delegované osoby, teda kto rozhodoval, či dohliadal na priebeh stretnutia, ale aj, a to chceme zdôrazniť - verejne prístupnú Matriku SFZ! To znamená, že ktoréhokoľvek hráča si môžete za pár sekúnd "prelustrovať", zistiť jeho vek, klubovú príslušnosť a dokonca aj predchádzajúce pôsobiska. To isté platí o tréneroch, rozhodcoch či delegátoch, pri tých však treba pripomenúť, že ich databáza nie je ešte stopercentná.

Tabuľky starších žiakov po jeseni, čerstvé info o klubových funkcionároch a rozhodcoch

Z aktuálnych zväzových informácií vám dávame do pozornosti, tak ako aj v Úradnej správe č. 13, že na našom webe sú v sekcii Zoznam klubov k dispozícii aktualizované kontakty klubov kysuckého regiónu. Rovnako nájdete na stránke nášho zväzu aj kompletne zaktualizovaný mládežnícky i seniorský výsledkový a tabuľkový servis! Áno ešte nejaký čas vám budeme seniorský servis prinášať duplicitne aj na našej stránke spoločne so spomínaným portálom futbalnet.sk. Pre rozhodcov je zasa užitočný súbor na stiahnutie, ktorý nájdu vo svojej časti webu Rozhodcovia, tréneri a delegáti/rozhodcovia a tiež je tu k nahliadnutiu "čerstvý" zoznam arbitrov.


Eduard Gábriš, sekretariát ObFZ Kysúc

Futbalové zväzy