VI. ročník Pohára predsedu ObFZ Kysúc

V nedeľu 29. januára 2012 sa uskutoční v Mestskej športovej hale Pratex Čadca halový futbalový turnaj starších žiakov U15 (roč. 1997 a ml.). Tradičné zimné halové podujatie sa hrá už niekoľko rokov ako Pohár predsedu ObFZ Kysúc a patronát nad ním každoročne preberajú kysucké mestá a ich primátori z Čadce, Kysuckého Nového mesta, Turzovky a Krásna nad Kysucou.

ŠTK ObFZ Kysúc uspokojila všetkých, definitíva dnes po Výkonnom výbore

Napriek časovému obmedzeniu sa športovo-technická komisia rozhodla akceptovať všetky riadne prihlášky a usporiadať turnaj zo 14 účastníkmi, čo nemá v histórii našich podujatí obdobu. Rovnaká situácia bude aj 4. februára pri dorasteneckom turnaji. Aj z tohto dôvodu zverejňujeme program stretnutí až dnes, čakalo sa na definitívne potvrdenie prihlášok a nebolo jednoduché zakomponovať časové požiadavky niektorých družstiev a samotného hracieho systému. Definitívna podoba účastníkov a modelu turnaja vzišla až po dnešnom Výkonnom výbore.

52 duelov - časová náročnosť a trpezlivosť

Každé družstvo odohrá v dvoch sedemčlenných skupinách 6 stretnutí. Najúspešnejší 2 postúpia do semifnále a následne absolvujú finále, resp. zápas o 3. miesto. Družstvá zo skupín na 3 až 7 mieste odohrajú jeden zápas o celkové umiestnenie. Začíname už od 7.30, finále je naplánované na 17.44 hod. V skupinách, semifinále, o 3. miesto a finále sa hrá 1x11min, o umiestnenie 1x10min. Z dôvodu hracieho času a systému 4+1 vám odporúčame, aby ste nominovali maximálne 10 hráčov (+2 realizačný tím), viď propozície. Všetky ostatné informácie ako aj súpisku, program a krížové tabuľky nájdete v propozíciach (na stránke Dokumenty - Tllačivá ObFZ):

Propozície, program, vyžrebovanie - Pohár predsedu ObFZ Kysúc 29.1. 2012

Futbalové zväzy