Líder vstúpil do jari víťazstvom

Prvé jarné kolo potvrdilo, že na spodu tabuľky bude ešte horúco. Za postupom kráča zatiaľ pevným krokom Radoľa.

QUICK SPORT I. trieda ObFZ Kysúc 15. kolo - 3.4. 2011

Radoľa - Staškov 4:0

V úvodnom kole odvetnej časti odskočila vedúca trojica svojim prenasledovateľom. Radoľa s prehľadom zdolala Staškov, za ktorý nastúpila kvôli pracovným povinostiam len jedna z dvoch nových posíl. Príchody Mária Kaličáka (Čadca) a najmä Michala Gottwalda (naposledy Karviná) možno označiť za najzaujímavejšie hráčske príchody zimnej prestávky. Radoľa si hladko pripísala povinné víťzastvo.

Lodno - Horelica (Čadca B) 5:0

Kekely potvrdil, že mu futbal v tejto sezóne opäť chutí a Horeličanom uštedril hattrick. Po jeseni siedmemu tímu zápas zápas nevyšiel a o týždeň proti Vysokej nebude môcť počítať s dvjicou Ľ. Švík a Korduliak, ktorí v Lodne uvideli červené karty. Domáci sa držia na čele a na konci sezóny ich možno bude mrzieť kontumačná prehra na Svrčinovci.

Zborov - Rudina 2:1

Snaha sa v druhej časti posnažila a otočila nepriaznivý polčasový stav 0:1. Rudina sa už približovala k bodom dôležitým pre záchranu, ale Kormanec so skúseným Kubicom boli proti. Zborov si poistil tretiu priečku, na Rudinu sa na rozdiel bodu dotiahla Oščadnica.

Svrčinovec - Korňa 2:1

Kysučan neustrážil Krainu, ktorý duel rozhodol ešte v prvom polčase, a Beskyd sa znova utvrdil, čo preň tento hráč znamená. Koniar stihol už len korogovať. Korňa však mala k minimálne bodu veľmi blízko, na Svrčinovci sa hralo vyrovnané stretnutie.

Turzovka - Nesluša 0:1

(hralo sa v Nesluši). Nesluša síce vyhrala, ale futbal nenadchol. Hralo sa zväčša medzi šestnástkami, jediným úspešným strelcom bol Valjašek. Hru ovplyvnila aj hracia plocha, v zime mužstvá využívali umelé trávy, prechod na ťažké jarné terény futbalu nepomáha.

Vysoká - Čierne 3:1

V prvpm dejstve boli lepší hostia, gólom ich poslal do vedenia skúsený Privarčák. Vysočania však dominovali po obrátke a tromi gólmi rozhodli o dôležitom víťazstve, vďaka ktorému držia kontakt s trinástou Oščadnicou a dvanástou Rudinou.

Oščadnica - Vadičov 2:1

Šesťbodový zápas zvládlo lepšie mužstvo s pod Veľkej Rače a nedovolilo získať Vadičovu v tabuľke väčší odstup, naopak bodový rozdiel sa znížil na dva body.

Kompletný výsledkový servis nájdete v sekcii Tabuľky a výsledky.

E. Gábriš

MAD, JŠ

 

 

Futbalové zväzy