ObFZ Kysúc podporí svojich členov aj do ďalšieho súťažného ročníka!

ObFZ Kysúc v spolupráci so spoločnosťou MEVA sport sa rozhodol pripraviť aj v tomto roku podporu svojich zverencov.

Odovzdávanie 500€ poukazov verifikovaných logom ObFZ Kysúc a úradným razítkom zväzu, ktoré sú súčasťou každého katalógu MEVA, sa stanu jedným z bodov aktívu konajúceho sa 2.7.2016 v zasadačke ObFZ Kysúc. Poukaz, na ktorý ma nárok každý riadny čleň oblastného zväzu bude určený na zaobstaranie dresovej sady /vrchný diel + trenky/ značky MEVA podľa vlastného výberu v počte 15 ks /bez potlače a štucní, nie je však problém po vzájomnej dohode Vaším požiadavkám vyhovieť/ po zrealizovaní nákupu tovaru značky MEVA v hodnote 500€ s DPH. V odovzdávanom katalógu je priložený aj klubový zvýhodnený cenník, ktorý je dôkazom toho, že ceny nie sú nadhodnotené a našim reálnym zámerom je programom 1+1 zabezpečiť aj klubom s nízkym finančným rozpočtom kvalitou nadštandardnú no zároveň cenovo prístupnú alternatívu ako sa stať oblečením dôstojným účastníkom futbalu. Na všetky vzniknuté otázky Vám k spokojnosti zodpovie spoločnosť MEVA sport, v zastúpení Ing. Martina Görögová, 0948 604 445, gorogova@mevasport.sk

Veríme, že tento krok z našej strany sa stane úrodným motivačným činiteľom k progresívnemu nasledovaniu klubov  a našou podporou prispejeme k prehĺbeniu obojstrannej spokojnosti.

Do nového súťažného ročníka vám všetkým Váš ObFZ Kysúc so spoločnosťou MEVA sport praje veľa úspechov a nech je športová šťastena vždy pri Vás!

 

Prílohy na stiahnutie

Futbalové zväzy