Úradná správa č. 41 - 12/13 aktualizovaná o KR
zo dňa 16. 05. 2013
- Upozorňujeme kluby, ktoré nezaplatili zbernú faktúru (Rudinská 100 eur, Korňa 55 eur, Zákopčie 50 eur, Vadičov 50 eur, FK Čadca 3,50 eur, Ochodnica 5 eur, Krásno 10 eur, Oščadnica 10 eur, Rudina 10 eur), na splnenie si tejto povinnosti.
- O vygenerovaní mesačnej zbernej faktúry na Váš klub boli kluboví ISSF manageri informovaní pomocou emailu zo systému ISSF. Faktúra sa NEPOSIELA poštou, je len v ISSF v menu Faktúry, je to typ "Všeobecná faktúra" a je nutné si ju vytlačiť z ISSF.
- Prosíme o zaplatenie dlžnej sumy najneskôr do 22.5. 2013. Nedodržanie náhradného termínu splatnosti bude mať za následok zastavenie činnosti!!!
Športovo-technická komisia - Milan Škorník
Úsek dospelých
- Schvaľujeme výsledok dohrávky I. triedy TJ Beskyd Svrčinovec – TJ Slovan Rudinská 2:2 (8.5.2013).
- Schvaľujeme výsledky 19. kola QUICK SPORT I. triedy.
- Schvaľujeme priebežnú tabuľku QUICK SPORT I. triedy ku dňu 15.05.2013.
- Schvaľujeme výsledky 16. kola QUICK SPORT II. triedy.
- Schvaľujeme priebežnú tabuľku QUICK SPORT II. triedy ku dňu 15.05.2013.
- V zmysle čl. 27/15 RS, zaťažujeme Kysučan Ochodnica poplatkom 10 eur (ZBF) US 34 – 2012/2013 bod č.1, US 39 – 2012/2013 bod 10, MFZ 16. kolo zo dňa 12.5.2013.
- Upozorňujeme TJ Olešná na dodržiavanie čl. 9 písm. f RS – označenie usporiadateľov. (II. trieda 16. kolo).
- Nariaďujeme odohrať 21. kolo QUICK SPORT I. triedy 26.5. 2013 o 17.00 hod.:
Slovan Rudinská - Kysučan Korňa
- OŠK Rudina - Tatran Krásno nad Kysucou B
- TJ Olešná - FK Čadca B Horelica
- FK Nesluša - Spartak Vysoká nad Kysucou
- ŠK Čierne - Tatran Turzovka
- MŠK Kysucké Nové Mesto B Povina - Snaha Zborov nad Kysucou
- TJ Beskyd Svrčinovec - Slovan Podvysoká
9. Nariaďujeme odohrať 18. kolo QUICK SPORT II. triedy 26.5. 2013 o 17.00 hod.:
- Javorník Makov B - Slovan Ľadonhora H. Vadičov (25.5. o 17.00)
- Slovan Podvysoká B - Kysučan Ochodnica (14.30)
- Slávia Zákopčie - voľný žreb
- OŠK Snežnica - Tatran Oščadnica
- Rozkvet Klubina - Spartak Radôstka
- FK Lodno - voľný žreb
Úsek mládeže
- Schvaľujeme výsledky 16. kola QUICK SPORT I. trieda dorast.
- Schvaľujeme priebežnú tabuľku QUICK SPORT I. triedy dorast ku dňu 15.05.2013.
- Schvaľujeme výsledky 12. kola QUICK SPORT I. trieda žiaci sk. A a sk. B.
- Schvaľujeme priebežné tabuľky QUICK SPORT I. triedy žiaci sk. A a sk. B ku dňu 15.05.2013.
- Schvaľujeme výsledky 15. kola QUICK SPORT I. trieda ml. žiaci.
- Schvaľujeme priebežnú tabuľku QUICK SPORT I. triedy ml. žiaci ku dňu 15.05.2013.
- Nariaďujeme odohrať dohrávku, I. trieda dorast 16. kolo Korňa – Svrčinovec 24.5.2013 o 17.00 hod.
- Nariaďujeme odohrať dohrávku I. trieda žiaci 12. kolo Korňa – Svrčinovec 22.5.2013 o 17.00 hod.
- Zmena UHČ I. trieda dorast 17. kolo: Radôstka – Skalité 19.5.2013 o 13.30 hod, vzájomná dohoda - poplatok 5 eur ZBF (zberná faktúra) Skalité.
- Na základe vzájomnej dohody nariaďujeme odohrať 22. kolo I. triedy dorast Skalité – Svrčinovec 1.6.2013 o 17.00 hod. (predohrávka).
- Nariaďujeme odohrať 18. kolo QUICK SPORT I. triedy dorast 26.5. 2013 o 14.30 hod.:
- Slovan Skalité - voľný žreb
- voľný žreb - FK Nesluša
- Kysučan Ochodnica - Beskyd Svrčinovec (25.5. o 17.00)
- Spartak Vysoká nad Kysucou - Tatran Oščadnica (14.30)
- Kysučan Korňa - OŠK Rudina (14.30)
- voľný žreb - Spartak Radôstka
12. Nariaďujeme odohrať 14. kolo QUICK SPORT I. triedy žiakov sk. A 26.5. 2013 o 10.00 hod.:
- FK Čadca C Horelica - Kysučan Ochodnica (11.00)
- voľný žreb - FK Nesluša
- Slovan Nová Bystrica - OŠK Rudina
- FK Lodno - Spartak Radôstka
13. Nariaďujeme odohrať 14. kolo QUICK SPORT I. triedy žiakov sk. B 26.5. 2013 o 10.00 hod.:
- Javorník Makov - Slovan Klokočov (predz. B, 25.5. o 15.00)
- TJ Olešná - Polom Raková
- Slávia Zákopčie - Beskyd Svrčinovec
- Spartak Vysoká nad Kysucou - Kysučan Korňa
14. Nariaďujeme odohrať 18. kolo QUICK SPORT I. triedy ml. žiakov 26.5. 2013:
- TJ Slovan Skalité - FK Polom Raková (10.00)
- MŠK Snežnica - TJ Kysučan Ochodnica (10.30)
- ŠK Javorník Makov - voľný žreb
15. Upozorňujeme víťaza v kategórii dorast a žiaci (víťaz nadstavbovej časti na čl. 19 písm. h RS) na účasť víťazov na turnajoch družobných futbalových zväzov (miesto bude oznámene dodatočne):
Turnaj víťazov žiaci – 29.6. 2013 Poľsko; Turnaj víťazov dorast – 29.6. 2013 ObFZ Kysúc
16. Upozorňujeme kluby ObFZ Kysúc v kategórii žiaci sk. A a sk. B, že po odohratí základnej časti (14. kolá dňa 26.5.2014) bude pokračovať nadstavbová časť podľa schváleného modelu nasledovne:
Čl. 1 - O umiestnenie
a) Po skončení základnej časti (14. kolo) odohrajú družstvá umiestnené na 3. až 7. mieste dvojzápas o konečné poradie na 5. až 14. mieste.
b) Doma začína družstvo zo sk. A.
c) Družstvo umiestnené v sk. B po základnej časti na poslednom 8. mieste o umiestnenie už nehrá (sk. A má len sedem účastníkov).
Čl. 2 - O majstra
a) Družstvá umiestnené po základnej časti v sk. A a B na 1. a 2. mieste odohrajú každý s každým po jednom zápase v troch finálových kolách.
b) Do tabuľky budú štyria fináloví účastníci nasadení podľa výsledkov v zákl. časti*. Družstvám zo sk. B sa odpočítajú výsledky zo zápasov s družstvom umiestneným na 8. mieste.
c) Žreb zápasov finálovej skupiny podľa Bergerových tabuliek - výhodu dvoch domácich stretnutí budú mať úspešnejšie družstvá (po zákl. časti) na pozícii 1 a 2, nasadení pod číslami 3 a 4 (menej úspešní po zákl. časti) odohrajú dve z troch kôl na súperovej pôde.
Čl. 3 - Víťaz, postup
Víťaz troch finálových kôl* získa titul Víťaz I. triedy žiakov ObFZ Kysúc 2012/2013 s právom postupu do III. ligy st. a ml. žiakov sk. A. a s účasťou na Medzinárodnom turnaji družobných zväzov PL, ČR a SR.
Čl. 4 - Termíny nadstavbovej časti:
Poradie zápasov:
- 2.6.2013: 1 – 4, 2 - 3
- 9.6.2013: 4 - 3,1 – 2
- 16.6.2013: 2 – 4, 3 - 1
* Kritéria určenia poradia pri rovnakom počte bodov sa riadia Rozpisom súťaže čl. 18/i.
Disciplinárna komisia – Štefan Tomáš
151. Pavol Šamaj, 111243, Podvysoká B – 1 MFZ nepod. od 12.5.2013. DP 1/5a.
152. DK vzala na vedomie ospravedlnenia Juraja Kurica a Miloša Martikána (Lodno) z neúčasti na zasadnutí DK. Za účelom objasnenia veci, DK predvoláva oboch menovaných na svoje zasadnutie dňa 22.5. 2013 o 15.00 hod., resp. žiada menovaných o ich písomné vyjadrenie k situácii v polčasovej prestávke pred kabínou hostí, pod následkami disciplinárnych opatrení.
153. DK pokračuje v prešetrení udalosti zo zápasu 14. kola II. triedy medzi FK Lodno – TJ Ochodnica (28.4.2013).
154. Proti rozhodnutiu DK je možné sa odvolať do 14 dní od uverejnenia US ObFZ Kysúc.
Komisia rozhodcov – Jozef Čuboň
- KR prerokovala námietku TJ Slovan Podvysoká 18. kolo I. trieda, Turzovka – Podvysoká. Námietku považuje za neopodstatnenú
- KR prerokovala námietku TJ Kysučan Korňa 17. kolo I. trieda, Olešná – Korňa. Námietku považuje za neopodstatnenú.
- Žiadame predložiť videozáznam zo stretnutia19. kolo I. triedy, Olešná – Rudinská do 22.5.2013 do 12.00 hod. na sekretariát ObFZ Kysúc.
- Fyzické previerky sa uskutočnia 31.5. 2013 o 18.00 hod. na štadióne FK Čadca, účasť všetkých R povinná.
- Ospravedlnenia: Grznár PN
- Zmena DL č. 22: I. trieda dorast 16. kolo 24.5.2013 o 17.00 Kysučan Korňa – Beskyd Svrčinovec: M. Chovanec, Trúchly; I. trieda žiaci sk. B 12. kolo 22.5.2013 o 17.00 Kysučan Korňa – Beskyd Svrčinovec: Janec
- KR udeľuje napomenutie R Maják za nedostatky v el . zápise.
- Dôrazne upozorňujeme R Blažek a O. Špalek na včasné zasielanie zápisov o stretnutí na SsFZ pod následkami disciplinárnych opatrení.
- Ďalšie zasadnutie KR 22.5.2013 o 14.30 hod.
Správy zo sekretariátu – Eduard Gábriš
- Notebook a mobilný internet za super ceny len pre členov a kluby ObFZ (SFZ)
- Viac informácií na http://www.futbalsfz.sk/projekty/issf/telekom.html
Žiadame kluby (Lodno 129,12 eur; N. Bystrica 19,41 eur; Oščadnica 160,06 eur;), aby na sekretariát ObFZ Kysúc predložili neodkladne potvrdenie o úhrade III. splátky za činnosť R!
Zároveň kluby upozorňujeme na splatnosť IV. splátky za činnosť R.
Stanislav Špila, predseda ObFZ Kysúc; Lenka Rumanová, Eduard Gábriš - sekretariát ObFZ Kysúc