Delegačný list č. 6- 15/16
MFS VI. liga QUICK SPORT ObFZ Kysúc 6. kolo dňa 06.09.2015 o 15.30 hod.:
FK Polom Raková - TJ Tatran Oščadnica Klušák, Zacher, Ondreáš - Mihalda
FK Nesluša - TJ Slovan Rudinská M.Janec, A.Špalek, Goliášová - Moják
MŠK Kysucké Nové Mesto (B) - TJ Slovan Nová Bystrica (HP Povina) Židek, O.Špalek, Ľ.Belko
TJ Pokrok Stará Bystrica - FK Čadca (B) Žák, Handlovský, Maják
TJ Kysučan Korňa - FK Tatran Turzovka M.Ježík, Halfar, Kubiš – Vojtuš (DZ na žiadosť FK Tatran Turzovka)
TJ SPARTAK Vysoká nad Kysucou - ŠK Radoľa Trúchly, Jantoš, Podolák
TJ Slovan Podvysoká - TJ Kysučan Ochodnica Petrák st., Nekoranec, Petrák ml.
MFS VII. liga QUICK SPORT ObFZ Kysúc 3. kolo dňa 06.09.2015 o 15.30 hod.:
FK VADIČOV - TJ Beskyd Svrčinovec Štefan, Ševčík, J.Janec
FK Lodno - TJ Spartak Radôstka Dikoš, Mindek, Macejko
TJ Slávia Zákopčie - TJ Rozkvet Klubina Bohovič, Jedinák
TJ Olešná - OŠK Rudina (B) Greňo, Vojtuš, Kolesnáč
MFS V. liga U 19 QUICK SPORT ObFZ Kysúc 1. kolo dňa 06.09.2015 o 13.00 hod.:
TJ SPARTAK Vysoká nad Kysucou - FK Čadca (B)(SO 05.09.2015 o 15.30 hod.) Greňo, Ľ.Belko
FK Polom Raková - TJ Kysučan Ochodnica Zacher, Ondreáš
MŠK Snežnica - TJ Spartak Radôstka Ševčík, J.Janec
TJ Pokrok Stará Bystrica - TJ Kysučan Korňa Handlovský, Maják
MFS IV. liga U 15 QUICK SPORT ObFZ Kysúc 4. kolo dňa 06.09.2015 o 10.00 hod.:
TJ Tatran Oščadnica - ŠK Javorník Makov (SO 05.09.2015 o 10.00 hod.) Maják
TJ Slovan Skalité - OŠK Rudina Greňo
Štart Dunajov - FK Slávia Staškov Žák
TJ Kysučan Korňa - TJ SLOVAN KLOKOČOV Dikoš
TJ Kysučan Ochodnica - TJ SPARTAK Vysoká nad Kysucou Ondreáš
FK Lodno - MŠK Snežnica (NE 06.09.2015 o 13.30 hod.) Mindek, Macejko
MFS IV. liga U 13 MEVASPORT ObFZ Kysúc 2. kolo dňa 06.09.2015 o 12.00 hod.:
MŠK Snežnica - FK Slávia Staškov (NE 06.09.2015 o 10.00 hod.) J.Janec
TJ Slovan Skalité - ŠK Javorník Makov Greňo
SsFZ:
5.9.2015 13:00 3S.liga D 6K FK Tatran Turzovka - TJ Tatran Zákamenné BELKO Ľ., Greňo
6.9.2015 13:00 3S.liga D 6K TJ Tatran Krásno nad Kysucou - ŠK Štiavnik SÚHRADA, O.Špalek
5.9.2015 14:30 4A.liga D 6K ŠK Radoľa - TJ Tatran Oščadnica Zacher, ŠLAPKA
5.9.2015 15:30 4A.liga D 6K TJ Snaha Zborov nad Bystricou - OŠK Nededza ŠTRBA Miloš, Žák Miroslav
5.9.2015 10:00 2S.liga Ž 6K TJ Tatran Krásno nad Kysucou - AKADÉMIA JUVENTUS Žilina Staškovan
5.9.2015 10:00 3A.liga Ž 6K TJ Pokrok Stará Bystrica - TJ Fatran Varín Žák Miroslav
6.9.2015 11:30 3A.liga Ž 6K TJ Slovan Podvysoká - FK Turie Petrák M. ml.