Delegačný list č. 28 - 14/15
VI. liga QUICK SPORT ObFZ Kysúc 23. kolo dňa 24. 05. 2015 o 17.00 hod.:
FK Nesluša - TJ SPARTAK Vysoká nad Kysucou F. Chovanec, Greňo, Vojtuš
TJ Tatran Oščadnica - TJ Slovan Podvysoká M. Janec, Žák, Mikula
TJ Pokrok Stará Bystrica - TJ Snaha Zborov nad Bystricou Ploštica, Trúchly, O. Špalek , DZ Vojtuš
FK Tatran Turzovka - TJ Slovan Nová Bystrica Petrák, Bohovič , Cisárik
FK Čadca (B) - TJ Slovan Rudinská(HP Horelica) Šlapka, Jantoš, Jedinák
MŠK Kysucké Nové Mesto (B) - ŠK Radoľa (HP Povina) Židek, Brodňan, Goliášová
VII. liga QUICK SPORT ObFZ Kysúc 17. kolo dňa 24.05.2015 o 17.00hod.:
OŠK Rudina (B) - TJ Kysučan Ochodnica (sobota 23.05.2015 o 17.00 hod) O. Špalek, Štefan, Podolák
FK Lodno - TJ Spartak Radôstka Zacher, Ondreáš
OŠK Snežnica (A) - TJ Beskyd Svrčinovec Kubiš, J. Janec
TJ Rozkvet Klubina - TJ Slávia Zákopčie Podolák, A. Špalek
TJ Slovan Ladonhora Vadičov - TJ Olešná Maják, Handlovský
Vzájomné dohody:
19. kolo MFS IV. liga QUICK SPORT ObFZ Kysúc žiaci U15 TJ SLOVAN Klokočov - TJ Kysučan Korňa (štvrtok 21.05.2015.o 16.30 hod. HP Olešná) M. Janec
V. liga QUICK SPORT ObFZ Kysúc dorast U19 13. kolo dňa 24.05.2015 o 14:30 hod.:
ŠK Javorník Makov - TJ SPARTAK Vysoká nad Kysucou (24.05.2015 o 12.00 hod.) Cisárik
FK Čadca (B) - TJ Kysučan Ochodnica (24.05.2015. o 13.30 hod.) Jedinák
FK Polom Raková - TJ Kysučan Korňa (24.05.2015. o 14.30 hod.) Jantoš
TJ Spartak Radôstka - MŠK Kysucké Nové Mesto (B) (24.05.2015. o 14.30 hod.) A. Špalek, Podolák
IV. liga QUICK SPORT ObFZ Kysúc žiaci U15 19. kolo dňa 24.05.2015 o 10.00 hod.:
MŠK Snežnica - FK REaMOS Kysucký Lieskovec (sobota 23.05.2015. o 13.30 hod., HP K. Lieskovec) J. Janec, Zacher
OŠK Rudina - TJ Kysučan Ochodnica Handlovský, Kubiš
TJ Slovan Podvysoká - TJ SPARTAK Vysoká nad Kysucou (24.05.2015. o 15.00 hod., HP Vysoká) Cisárik
FK Lodno - ŠK Javorník Makov Ondreáš
IV. liga QUICK SPORT ObFZ Kysúc žiaci U13 18. kolo dňa 24.05.2015 o 10.00 hod.:
FK Slávia Staškov - TJ Slovan Podvysoká (23.05.2015. o 12.00 hod.) Jantoš
ŠK Javorník Makov - MŠK Snežnica (23.05.2015. o 10.00 hod.) Jantoš
FK Polom Raková - FK Tatran Turzovka (24.05.2015. o 10.00 hod.) Greňo
SsFZ:
III. liga dor. sk. SEVER - 23. kolo – 24. 5. 2015 o 14:30
Krásno Teplička n. V. Moják, Zacher
IV. liga dor. sk. A - 23. kolo – 24. 5. 2015 o 14:30
Oščadnica Radoľa Mikula, Žák
S. Bystrica Zborov n. B. O. Špalek, Trúchly
III. liga sk. A U15 - SŽ a U13 - MŽ 23. kolo - 23. 5. 2015 o 10:00 - 12:00
S. Bystrica Čierne Štrba
žiaci, 21.k., hrá sa až 20.5. o 15:30-17:30
Čadca – Zborov R Staškovan