Oficiálne stránky Oblastného futbalového zväzu Kysúc
Delegačný list č. 21 - 10/11
I. trieda - 20. kolo 8.5. 2011 o 16.30:
- ŠK Čierne – Beskyd Svrčinovec: Hlava, T. Čuboň, Ploštica
- Snaha Zborov – Tatran Turzovka: Grznár, Holiač, Škola
- Tatran Oščadnica – ŠK Radoľa: Jantoš, P. Halfár, Blažek, DZ Vrtel
- Slovan Ľadonhora H. Vadičov – FK Lodno: Židek, Sabela, Ševčík
- OŠK Rudina – Spartak Vysoká nad Kys: Špalek, Bohovič, Belko
- Kysučan Korňa – FK Čadca B Horelica: Truchlý, Žák, Vojtuš
- FK Nesluša – Slávia Staškov: Maják, Kubiš, Čepec
II. trieda - 14. kolo 8.5. 2011 o 16.30:
- Javorník Makov B – OŠK Snežnica: Kajánek, Chovanec, Belko (7.5.)
- Spartak Radôstka – REaMOS K. Lieskovec B: Podolák, Kopásek
- Kysučan Ochodnica – MŠK Kys. N. M. B Povina: Zacher, Chovanec
- Slávia Zákopčie – Tatran Krásno n./ Kysucou B: Staník, Kubica
- Rozkvet Klubina – TJ Olešná: Kupka, Jedinák
Kysucký pohár - 2. kolo 6.5. 2011 o 17.30:
- Beskyd Svrčinovec - Javorník Makov: Bohovič, Kubica, Kajánek
I. trieda dorast - 20. kolo 8.5. 2011 o 14.00:
- REaMOS K. Lieskovec – Tatran Oščadnica: SsFZ, SsFZ
- Spartak Radôstka – Pokrok Stará Bystrica: Kopásek, Podolák
- Kysučan Ochodnica – Slovan Povina: Škola, Kopásek (7.5. 16.30)
- Slovan Horný Vadičov – FK Lodno: Ševčík, Sabela
- Slávia Zákopčie – Spartak Vysoká nad Kys.: Kubica, Staník (10.00)
- Kysučan Korňa – Tatran Krásno nad Kys. B: Vojtuš, Žák
I. trieda žiaci sk. A - 11. kolo 8.5. 2011 o 14.30 (predzáp. dosp.):
- OŠK Rudina – FK Lodno: Belko, Bohovič
- Kysučan Ochodnica – OŠK Snežnica: Chovanec, Zacher
- FK Nesluša – Slovan N. Bystrica: Čepec, Kubiš
I. trieda žiaci sk. B - 11. kolo 8.5. 2011:
- Slovan Klokočov – Slovan Podvysoká: Blažek (10.00, ihr. Olešná)
- Beskyd Svrčinovec – TJ Olešná: Bohovič (7.5. 14.30)
- FK Čadca C Horelica – Polom Raková: Truchlý (10.00 ihr. Horelica)
V. liga dorast sk. A - 20. kolo 8.5. 2011 o 14.00:
- ŠK Čierne - Beskyd Svrčinovec: T. Čuboň, Ploštica
III. liga SŽ a MŽ sk. A - 20. kolo 8.5. 2011 o 12.30 a 14.30:
- Snaha Zborov - ŠK Čierne: Holiač